Андижон вилоятида "Ҳудудий тармоқлараро саноат ярмаркаси" бўлиб ўтди
Жорий йилнинг 1-2 июль кунлари Андижон вилояти Бўстон туманида жойлашган "Сайёра фаввораси" мажмуасида "Ҳудудий тармоқлараро саноат ярмаркаси" бўлиб ўтди.
Инвестициялар ва ташқи савдо вазирлиги, Андижон вилоят ҳокимлиги ҳамда Электрон кооперация портали маркази ҳамкорлигида ташкил этилган мазкур кўргазмада Фармацевтика тармоғини ривожлантириш агентлиги директорининг биринчи ўринбосари Улуғбек Эгамов бошчилигида тармоқ корхоналари вакиллари иштирок этишди ҳамда кўрсатган фаоллиги учун ташкилотчилар томонидан махсус ташаккурнома билан тақдирланишди.

"Inter-regional industry fair" was held in Andijan
On July 1-2 of this year, Andijan hosted the Inter-Regional Industrial Fair in the "Planet Fountain" complex in the Buston district of the Andijan region.
The exhibition was organized in cooperation with the Ministry of Investment and Foreign Trade, the Andijan Regional Government, and the Center for Electronic Cooperation Portal.
Representatives of the network enterprises and the first deputy director of the Agency for the Development of Pharmaceutical Industry, Ulug'bek Egamov participated in this event. They were awarded special thank you letters by the organizers for their diligent work.