Консалтинг хизматларини кўрсатиш бўйича шартнома имзоланди.
Фармацевтика тармоғини ривожлантириш агентлигида “Sangji” JV консорсиуми (Корея) ва “TOSHKENT PHARMA PARK” инновацион илмий-ишлаб чиқариш фармацевтика кластери ўртасида кластернинг ўқув ва илмий компонентларини яратиш лойиҳаси юзасидан консалтинг хизматларни кўрсатиш бўйича шартнома имзоланди.
Лойиҳанинг 1-босқичи доирасида “Sangji” JV беш ой муддатда университет, Дата-марказ ва спорт мажмуаси учун батафсил лойиҳа ва тендер ҳужжатларини ишлаб чиқади ва ушбу объектлар қурилишини назорат қилиши белгиланган.
Танловдан ўтмаган тендер иштирокчилари қўшимча маълумот ёки тушунтириш учун қуйидаги телефон рақамига ёки почта орқали боғланишлари мумкин:

An agreement on the provision of consulting services was signed
An agreement was signed between the JV Consortium "Sangji" (Korea) and the innovative scientific-production pharmaceutical cluster "TASHKENT PHARMA PARK" on the provision of consulting services in connection with the project of creating the educational and scientific components of the cluster in the Pharmaceutical Industry development agency.
Within the framework of the 1st stage of the project, JV "Sangji" will develop detailed project and tender documents for the university, data center and sports complex within five months and will supervise the construction of these facilities.
Unqualified tenderers may contact the following phone number or mail for additional information or clarification: