Консалтинг хизматларини кўрсатиш бўйича шартнома имзоланди.
Фармацевтика тармоғини ривожлантириш агентлигида “Sangji” JV консорсиуми (Корея) ва “TOSHKENT PHARMA PARK” инновацион илмий-ишлаб чиқариш фармацевтика кластери ўртасида кластернинг ўқув ва илмий компонентларини яратиш лойиҳаси юзасидан консалтинг хизматларни кўрсатиш бўйича шартнома имзоланди.
Лойиҳанинг 1-босқичи доирасида “Sangji” JV беш ой муддатда университет, Дата-марказ ва спорт мажмуаси учун батафсил лойиҳа ва тендер ҳужжатларини ишлаб чиқади ва ушбу объектлар қурилишини назорат қилиши белгиланган.
Танловдан ўтмаган тендер иштирокчилари қўшимча маълумот ёки тушунтириш учун қуйидаги телефон рақамига ёки почта орқали боғланишлари мумкин:

Подписан договор на оказание консультационных услуг
В Агентстве по развитию фармацевтической отрасли подписано соглашение между СП Консорциумом “Sangji” JV (Корея) и инновационным научно-производственным фармацевтическим кластером «ТАШКЕНТ ФАРМА ПАРК» на оказание консультационных услуг в связи с проектом создания образовательной и научной составляющих кластера.
В рамках 1-го этапа проекта СП «Сангджи» в течение пяти месяцев разработает детальную проектную и тендерную документацию университета, дата-центра и спортивного комплекса и будет курировать строительство этих объектов.
Неквалифицированные участники тендера могут связаться по следующему номеру телефона или по электронной почте для получения дополнительной информации или разъяснений: