Тошкентда ҳудудлараро саноат ярмаркаси ўтказилади
Ўзбекистон Республикаси Вазирлар Маҳкамасининг 2023 йил 11 майдаги 195-сонли “2023 йилда ҳудудий ва республика тармоқлараро саноат ярмаркаларини ташкил этиш ва ўтказиш чора-тадбирлари тўғрисида”ги қарори ижросини таъминлаш мақсадида, жорий йилнинг 12-15 декабр кунлари Тошкент шаҳри “Ўзекспомарказ” МКК АЖда республика тармоқлараро саноат ярмаркаси ўтказилиши белгиланган.
Мазкур топшириқ ижросини таъминлаш ва республика тармоқлараро саноат ярмаркасини юқори савияда ўтказиш мақсадида 2023 йил 7 декабрга қадар корхонангиз томонидан стендлар макетларини тақдим этишингизни ва намойиш этадиган маҳсулотлар рўйхатини иловада келтирилган жадвалга асосан тўлдириб, Фармацевтика тармоғини ривожлантириш агентлигига (тел: 91 134-50-05; телеграм: @hodjaOlim) тақдим этишингизни сўраймиз.

В Ташкенте пройдет межрегиональная промышленная ярмарка
В целях обеспечения реализации решения Кабинета Министров Республики Узбекистан от 11 мая 2023 года № 195 «О мерах по организации и проведению областных и республиканских межотраслевых промышленных ярмарок в 2023 году», 12 декабря- 15 текущего года в городе Ташкенте АО «Узэкспомарказ» МКК республики запланировано проведение межотраслевой промышленной ярмарки.
В целях обеспечения выполнения данной задачи и проведения межотраслевой промышленной ярмарки республики на высоком уровне, до 7 декабря 2023 года мы просим вас предоставить макеты стендов вашего предприятия и предоставить перечень продукции, которая будет представлена на основе таблицы, представленной в заявке на участие в выставке. Агентства по развитию фармацевтической отрасли (тел.: 91 134-50-05; Telegram: @hodjaOlim).