Farmatsevtika sohasi ishlab chiqaruvchilari diqqatiga!
Ozarbayjon Respublikasiga boʻlajak oliy darajadagi davlat tashrifi doirasida Farmatsevtika tarmogʻini rivojlantirish agentligi tomonidan tayyorgarlik ishlari olib borilmoqda.
Ikki davlat o'rtasida savdo-iqtisodiy va sarmoyaviy hamkorlikni rivojlantirish maqsadida joriy yilning 14-16-avgust kunlari Boku shahrida Ozarbayjon va Oʻzbekiston ishbilarmon doiralari oʻrtasida qoʻshma biznes-forum, sogʻliqni saqlash va farmatsevtika sohalarida nazorat qiluvchi organlar, shuningdek, Ozarbayjondagi farmatsevtika kompaniyalari vakillari bilan uchrashuvlar oʻtkazish boʻyicha ishlar olib borilmoqda.
Biznes-forum va boshqa tadbirlarda ishtirok etish uchun kompaniyangiz vakilini tayinlash imkoniyatini koʻrib chiqishingizni soʻraymiz.

Вниманию производителей фармацевтической отрасли!
В рамках предстоящего государственного визита на высоком уровне в Республику Азербайджан Агентством по развитию фармацевтической отрасли ведутся подготовительные работы.
В целях развития торгово-экономического и инвестиционного сотрудничества между двумя странами 14-16 августа т.г. в Баку состоится совместный бизнес-форум деловых кругов Азербайджана и Узбекистана, ведутся работы по проведению встреч регулирующих органов в сфере здравоохранения и фармацевтики, а также представителей фармацевтических компаний Азербайджана.
Просим вас рассмотреть возможность принятия участия представителя вашей компании в бизнес-форуме и других мероприятиях.