Farmatsevtika sohasi ishlab chiqaruvchilari diqqatiga!
Ozarbayjon Respublikasiga boʻlajak oliy darajadagi davlat tashrifi doirasida Farmatsevtika tarmogʻini rivojlantirish agentligi tomonidan tayyorgarlik ishlari olib borilmoqda.
Ikki davlat o'rtasida savdo-iqtisodiy va sarmoyaviy hamkorlikni rivojlantirish maqsadida joriy yilning 14-16-avgust kunlari Boku shahrida Ozarbayjon va Oʻzbekiston ishbilarmon doiralari oʻrtasida qoʻshma biznes-forum, sogʻliqni saqlash va farmatsevtika sohalarida nazorat qiluvchi organlar, shuningdek, Ozarbayjondagi farmatsevtika kompaniyalari vakillari bilan uchrashuvlar oʻtkazish boʻyicha ishlar olib borilmoqda.
Biznes-forum va boshqa tadbirlarda ishtirok etish uchun kompaniyangiz vakilini tayinlash imkoniyatini koʻrib chiqishingizni soʻraymiz.

To attention of pharmaceutical manufacturers!
As part of upcoming high-level state visit to the Republic of Azerbaijan, Pharmaceutical Industry Development Agency is conducting preparatory work.
In order to develop trade, economic and investment cooperation between two countries on August 14-16 this year joint business forum of business circles of Azerbaijan and Uzbekistan will be held in Baku, work is underway to hold meetings of regulatory bodies in the field of healthcare and pharmaceuticals, as well as representatives of pharmaceutical companies in Azerbaijan.
We would like to ask you to consider possibility of participation representative of your company in business forum and other events.